O Firmie

LEWACO Biuro Projektów i Wdrożeń jest pionierem w branży osuszania powietrza atmosferycznego w Polsce. Od 1995r. pracujemy na polskim rynku skupiając się tylko na dostarczaniu urządzeń osuszających lub kompletnych systemów osuszania powietrza. Nasze urządzenia pracują we wszystkich gałęziach przemysłu.

LEWACO jest polskim producentem adsorpcyjnych osuszaczy powietrza. Dostarczamy urządzenia zbudowane na bazie szwedzkich rotorów adsorpcyjnych w pełnej gamie wydajności od 0,6 kg/h do 98kg/h i wyżej (dla parametrów na wlocie t=+20C i 60%RH).  

Spis treści:

LEWACO Biuro Projektów i Wdrożeń

Dysponując doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą inżynieryjną, bazując na wysokiej klasy komponentach dostarczamy na rynek jak najlepiej wyposażone i zaprojektowane urządzenia skrojone do potrzeb Klienta. 

W roku 2016 zachowując tradycję i widzę w zakresie techniki osuszania, a jednocześnie wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku powołaliśmy do życia spółkę LEWACO Osuszacze Sp. z o.o.

Szczególną wagę przywiązujemy optymalizacji zużycia energii. Nasi technicy opracowują coraz to nowe rozwiązania i technologie pozwalające na obniżenie kosztów eksploatacji urządzeń. Efektem tego jest powstanie linii energooszczędnych osuszaczy typu BDHM…E z pompą ciepła oraz hybrydowych osuszaczy BDHM…H. 

Wyróżnia nas:

Nasze urządzenia pracują nie tylko w Polsce, lecz także w Austrii, RPA, Zjodnoczonych Emiratch Arabskich, Litwie, Rosji, Tajlandii i wielu innych krajach.